Kategoriler
Sepetim

Teslimat Bilgileri

Kargo ücreti ne kadar ?
Medikalmarketi.com' dan yapacağınız 150 TL’ lik tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Aynı gün içinde yaptığınız tüm alışverişler teslimat adresi aynı ise tek pakette kargoya verilir. Bir kez kargo ücreti alınır.   
 
Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişiniz stok durumuna göre aynı gün kargoya verilir. Kargolama süresi ürün, stok, tedarik ve üretim durumuna göre değişkenlik gösterebilir.  Resmi tatil günlerinde Mng Kargo çalışma saatleri baz alınır. 
 
Siparişim ne zaman teslim olur ?
 
medikalmarketi.com  "Mng Kargo"  ile çalışmaktadır. Mng Kargo +650 Kilometre Mesafeye 2 gün , 0-650  Kilometre Mesafelere  1 Günde Ulaştırmaktadır. Kargoya verilen tüm ürünlerin kargo takip numaraları 2 saat içerisinde sizlere mail olarak gelmektedir. Bu nedenle iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz. Bir aksilik durumunda üyelik bilgilerinizden size ulaşılacaktır. 
İndirim ve kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.  
 
Siparişim Ben adreste yokken gelmiş ?
Kargo firması siparişlerinizi sizin belirtmiş olduğunuz adrese göre yapar. Adresinizde olmadığınız taktirde size bir not bırakır ve alabileceğiniz kargo şubesinin adresini belirtir. Üç iş günü içerisinde kargo şubesinden teslim alınmayan ürünler tekrar medikalmarketi.com’a iade edilir.
 
 
Teslimat Hasarları
Teslim almış olduğunuz hasarlı veya kırık olduğunda ürün yenisi ile değiştirilir. Bu konuda kargo firmasının raporu göz önünde bulundurulur. 
 
Stok ve Kargolama
medikalmarketi.com  aynı anda birden fazla müşteriye hitap eden çalışma sistemine sahiptir. Bazı ürünlerin stok durumları gün içerisinde olan yoğunluğa göre veya kampanya zamanlarında  takip edilemeyebilir. Stoklarda göründüğü halde biten ürünler için en az dört en fazla 15 gün bekleme süresi vardır. Bu durum sizinle paylaşılarak süreç iletilir. Ödemesi kredi kartı ile yapılan ürün iptallerinin geri ödemesi aynı gün yapılmaktadır.